Популярные бани и сауны

Случайные бани и сауны

Поиск


...

© 2018 Бани Киева, Сауны Киева бесплатный каталог. Все права защищены.

Баня в Киеве

+ Добавить объект

Все самые популярные бани Киева, предлагаем вам ознакомиться с ценами, увидеть фото бань, узнать адрес и контакты понравившейся вам бани, в данном разделе собраны только лучшие


Шале Десна

Адрес:

Киевская обл., Оболонский район

Вышгородский р-н, с.Жукин, ул.Дачная 10-А
  500.00 грн./час
Бассейн:

карпатский чан

Вмещаемость:

14-16

чел.

Вартість оренди лазні : 1500 грн.3-4 години.

Оренда будинку за містом - що може бути краще, ніж жити за містом влітку, дихати свіжим лісовим повітрям, ніжитися на пляжі і купатися в Десні? Тільки повітря, тільки річка, тільки ліс і тільки "Шале Десна".

 

Дачний готель "Шале Десна" пропонує комфортабельний цілорічний відпочинок в екологічно чистій зоні на Десні, в 35 км від Києва (с. Жукин).

База відпочинку "Шале Десна" має будинки різної місткості, але об'єднує їх одно важлива якість - усі вони однаково комфортні, і забезпечені усією технікою і іншими побутовими зручностями, необхідними для повноцінного відпочинку цілорічно, проведення свят і звичайно літньої відпустки.

На базі відпочинку "Шале Десна" є мангальный комплекс на 15 чол., справжній сінник з сеном, дерев'яний зруб банячи на дровах з гімалайською сіллю, карпатський оздоровчий чан на дровах, винний льох, дитячий майданчик, автостоянка

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить